czwartek, 5 sierpnia 2010

Lewy foka szot, wybierz!

Z lekkim poślizgiem, ale pokazuję kilka zdjęć z minionego weekendu na żaglach. Tytuł postu, to oczywiście komenda żeglarska. Nie wiem, czy kiedyś miałyście okazję pływać, ale muszę wam powiedzieć, że jest to fantastyczna przygoda. Zawsze zazdrościłam osobom, które mieszkają na południu Polski, że mają tak blisko w góry (kocham góry) i mogą nawet na weekend wybrać się na wędrówkę. Dla mnie to kilkanaście, długich godzin podróży na które mogę sobie pozwolić jedynie podczas urlopu. Ale każde miejsce ma przecież swój urok i trzeba to umieć docenić. Już to potrafię:). Mamy blisko do morza (godzinkę autem) i jeszcze bliżej kilka rzek i jezior. Weekendowy wypad nad morze, spływ czy rejsik jachtem to niesamowita przyjemność !


Przytrafiła nam się cudowna pogoda. Zobaczcie tylko na to niebo, czyż nie jest piękne?W ostatnim dniu zabrakło wiatru, płynęlismy w żółwim tempie (a czas już nieco gonił), więc skorzystaliśmy z propozycji miłych ludzi, którzy pociągnęli nas spory kawałek na holu.


Autorem wszystkich zdjęć jest M.D.

Pozdrawiam najserdeczniej!

4 komentarze:

 1. Piękne zdjęcia:) Niebo na zdjęciach wygląda pięknie!

  p.s. czy dostałaś mojego maila?

  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że już jesteś:).Wiadomość otrzymałam i już odpisałam.Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj Iko. Próbuję kolejny raz dodać komentarz do świeżego posta, ale nie wyświetla się pole komentarzy. Nie wiem dlaczego tak jest.
  Serwetki z monogramem są śliczne. Niewymuszone w formie. prostota obroni się sama.
  Miłej niedzieli

  OdpowiedzUsuń
 4. Aj, znowu te ustawienia..Już sprawdzam, powinno być ok.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za Twój komentarz :).