wtorek, 25 czerwca 2013

Łąki pełne kwiecia..

Makowy materiał przeleżał w szafie blisko dwa lata.. Miały powstać "sezonowe" poduszki, pasujące do makowego tryptyku, który wisi na jednej ze ścian pokoju. Powstały.. :). Jak oceniacie efekty :)?


Cztery sztuki na których udało się uchwycić cały wzór i cztery łączone z białym materiałem 
(tyły również są białe).Zimno i wieje (u Was też?). Wokół mnie sterty papierów..
Byle do piątku, pozdrawiam Was!

* pierwsze zdjęcie i grafika pochodza z internetu

czwartek, 13 czerwca 2013

Rowerowe lato..

Próbowałam zacząć systematycznie biegać.. Przyznam, że (najdelikatniej mówiąc) kiepsko mi to wychodziło. Ciągle brakowało mobilności, poniekąd czasu, determinacji. Prawdą też jest, że źle się do tego zabrałam. Pierwsze bieganie rozpoczęłam od ponad 30 min. Wracałam do domu mokra i potwornie zmęczona.. :(. 
Celem biegania (lub innej aktywności) jest w moim przypadku przede wszystkim poprawa kondycji i wzmocnienie mięśni (generalnie mam za mało ruchu, dużo pracy, kiepski kręgosłup). Odchudzanie przy moim rozmiarze 36 raczej nie jest potrzebne :). Hmmm, niedługo wakacje, może mi się uda wrócić do tematu..
Tymczasem muszę z radością przyznać, że rower jest tym, co lubię najbardziej (i nikt do tej aktywności nie musi mnie namawiać :). Jeżdżę głównie w weekendy (chciałabym częściej!), ale z każdym tygodniem staram się nieco wydłużać trasy (zawsze min. 30 km), to taki mały trening przed wakacyjną, rowerową wycieczką na Rugię. 
Dziewczyny, a jak u Was z mobilnością, jeśli chodzi o ćwiczenia, bieganie i inne aktywności fizyczne? Dobrego, słonecznego i aktywnego weekendu!

środa, 5 czerwca 2013

Zielono aż po horyzont..

Dużym plusem ulewnego weekendu jest wszechobecna zieleń. Aż trudno uwierzyć, że w kilka dni wszystko tak mocno i tak intensywnie się zazieleniło i wystrzeliło do góry. 


Wszyscy niecierpliwie czekają, aż to wielkie truskawkowe pole się zaczerwieni :).I nowa torba na zieleninę .. Jak Wam się podoba :)?


Dużo słońca dziewczyny! Ja już wypatruje końca roku i wakacji :))).