wtorek, 22 października 2013

W jesiennym słońcu..

Jesienne słońce rozpieszcza. Trudno uwierzyć, że z końcem października są takie dni, iż można spotkać ludzi ubranych w krótki rękawek (taki widok nie był dziś rzadkością na ulicach mojego miasta :)). 
Słońce daje energię i radość :), a ja mam nadzieję, że sprawię tą radość osobie, która została zwycięzcą mojej zabawy :)). Jest nią Ewa z: http://shabby-shop76.blogspot.com. Wybaczcie brak dokumentacji fotograficznej, ale losy były z prawdziwego zdarzenia :).

Bardzo Wam dziękuje za liczny udział w zabawie. Dla mnie była to okazja poznać nowe, twórcze miejsca i ciekawe osoby! Mama nadzieję, że chociaż część z Was pozostanie ze mną na dłużej :). Ewę proszę o kontakt na maila. Paczuszka już czeka przygotowana do wysyłki:). 


Jesień w wazonie i nowy chustecznik :)).


Pozdrawiam Was słonecznie


sobota, 12 października 2013

I już październik..

Za oknem ciepła, kolorowa jesień. W domu zapach suszonych jabłek i grzybów. W pogotowiu na kanapie gruby koc i ciepłe skarpety :).
Cieszy mnie, że wychodzę na prostą ze szkolnymi papierami i mam trochę więcej czasu dla siebie. A jak u Was mija jesienny październik?


Na zdjęciach ciąg dalszy moich norweskich zakupów. 
W puszkach suszone jabłka i zapasy herbaty.Dziewczyny w dalszym ciągu zapraszam do mojej zabawy (pozostało jeszcze kilka dni :)
 i już dziś dziękuję tym, którzy mnie odwiedzili :)
Dobrego, słonecznego weekendu.