sobota, 19 kwietnia 2014

Życzenia


"Zmartwychwstał Pan i żyje dziś, blaskiem jaśnieje noc.
Nie umrę, nie, lecz będę żył, Bóg okazał swą moc!"


Moje Drogie - życzę Wam wielkiej radości ze Zmartwychwstania!
Niech ten czas przemienia Wasze serca wypełniając je miłością, dobrocią i spokojem.
Dużo słońca, uśmiechu i życzliwości na ten czas!
Ściskam świątecznie
Monika

wtorek, 15 kwietnia 2014

Oczekiwanie..

I mamy Wielki Tydzień..
Staram się na te dni pozostawiać minimum spraw do załatwienia. Po części się udało, gdyż zakupy (najważniejsze) zrobione, mieszkanie posprzątane. Kilka postów temu pisałam, że moim wiosennym marzeniem jest nowy rower :). Marzenie się spełniło, w nieco innej wersji - kupiłam auto :). Moje pierwsze auto :). Trochę jestem przerażona ilością spraw, które okazały się konieczne do załatwienia zanim zacznę się cieszyć nowym nabytkiem.. Urzędowa rzeczywistość jest brutalna.. Na szczęście jutro ostatni dzień w pracy i tylko dzięki temu zdążę się uporać z resztą biurokratycznych spraw, które już bardzo chcę mieć za sobą..

U Was też pewnie wiele rzeczy do ogarnięcia, zatem życzę spokojnego tygodnia!


Świąteczne akcenty i mój nowy fotel..


Do miłego!

wtorek, 1 kwietnia 2014

Powrót do maszyny do szycia..

Takie tam niebieskie, lniane poduchy (materiał wyciągnięty z szafy po latach leżakowania).. Niestety zdjęcie szare i chłodne jak dzisiejszy dzień :). 
Podoba Wam się motyw?Ostatnio zauważyłam, że zagląda do mnie dosyć duża liczba osób, Rekordowy post z ostatnich miesięcy wynosi ponad 900 wejść! Dziękuję, że zaglądacie i dziękuje tym z Was, które pozostawiają po sobie ślad.. To bardzo cieszy i motywuje. Ściskam Was w ten zimny i szary dzień..